Používá pro dobré období italský salátový dresink

Good Seasons Italian Salad Dressing je suchý balený dressingový a receptový mix vyráběný firmou Kraft Foods. Jakmile se dresinková směs – směs česneku, cibule, sladké červené papriky, mrkve a italské koření – je otřesená nebo míchaná spolu s octem a olejem, je připravena nalít na salát. Směs můžete použít k aromatizaci mnoha dalších pokrmů. Kromě původního mixu můžete zakoupit také šetrné, mírné a beztukové verze. Nicméně nenahrazujte verzi bez tuku v receptech, které vyžadují zahřívání.

Kromě pravidelného italského dresingu můžete do značky Good Seasons doplnit i další ingredience, které vytvářejí různé příchutě salátů a marinád pro těstoviny, maso nebo ryby. Řekněte řeckému dotek šalátu kombinací dresinkové směsi s octem z červeného vína, vodou, sýrem feta, zralými olivami a zeleninou a olivovým olejem. Přidejte zing na ryby tím, že ho marinujete se směsí italského šalátového salátu Good Seasons, citronové šťávy, vody, kanolového oleje a citrusového ovoce. Nebo se spojte s jemným italským salátem Good Seasons s jablečným octem, vodou, rostlinným olejem a malinovými konzervy, abyste vytvořili sladkou marinandu, kterou byste mohli kartáčovat na vepřové a kuřecí maso.

Good Seasons Italian Salad Dressing Mix je užitečná přísada do masa, mořských plodů a těstovin. Do dresinkového mixu musíte přidat olivový olej, ocot a vodu, abyste vytvořili vynikající antipasto salát s plněnými tortellini, sýrem a zeleninou. Koření v dresinkovém mixu se také hodí pro domácí kuřecí pizzu – nejprve marinujte malé kousky kuřecího masa v připravovaném dresu před vařením na sporáku, poté se na vrchol pizzy oblékajte více, jakmile je připraveno jít do trouba.

Použijte obvazový mix pro vytvoření studeného a horkého pádu. Můžete udělat rychlé oslavy pro zeleninu kombinací dressingové směsi se 16-oz. Zásobník zakysané smetany. Provařte krekry tak, že přidáte dresinkovou směs na smetanový sýr, kysanou smetanou, nakrájenou brokolici a nakrájeným sýrem cheddar a poté pečením. Uvařte mixážní směs, bazalkové listy, česnek, olivový olej a parmezán v mixéru nebo kuchyňském robotu, abyste si vyrobili vlastní čerstvé pesto.

Použijte směs dobrého sezónního italského salátu jako přísadu, jak připravit jednoduchou hnědou rýži a černou fazolovou misku nebo marinovat zeleninu s připraveným dresinkem před pražením nebo grilováním. Dresinková směs také činí všestrannou a časově úspornou polévkovou příchuť podle Sandra Lee, autora “Semi-Homemade Cooking 2”. Použijte dressingovou směs spolu s mletým česnekem, vločkami z červeného pepře a čerstvými bylinami, abyste okořenili klasickou italskou Tortellini polévka.

Dresinky a marinády

Hlavní jídla

Pokles

Přílohy a polévky