Nejlepší boty pro aerobik s vysokým nárazem

Vysoce působící aerobní aktivity, jako jsou stupňové třídy, kardio funk nebo kickboxing, vyžadují odolnou, robustní a podpůrnou obuv určenou pro tyto druhy činností. Cvičení s vysokým dopadem způsobuje výrazný tlak na kolena, kotníky a nohy. Dobře navržená obuv může uvolnit některé nepohodlí v kloubech a zabránit zranění při namáhavých a vysokoenergetických cvičeních.

Nakupování na atletické boty může být ohromující. Najdete zde vycházkové boty, běžecké boty, každodenní atletické boty a cross-trenéry. Lehké každodenní tenisky nejsou pro tyto třídy dostatečné a běžecké boty nejsou určeny pro pohyb z boku na stranu. Investujte do pár kvalitních křížových trenérů, které jsou vyrobeny speciálně pro cvičení v posilovně pro vaše vysokoenergetické třídy v tělocvičně, aby vaše nohy a kolena byly šťastné, jak spálíte kalorie a odstraňte tuky.

Americká akademie podiatrické sportovní medicíny doporučuje, abyste si vybrali botu s vysokou patkou a značnou boční oporu. Podívejte se na aerobní botu s hustým polstrováním a tlumením nárazů. Cross-trenéři by měli mít stabilní jediný a hustý kožený povrch. Někteří křížové trenéři nabízejí odnímatelnou stélku, což je ideální, pokud chcete použít zakoupenou stélku nebo vlastní orthotický.

Zatímco nejlepší botka je ta, která padne a podporuje vaše nohy, několik bot bylo dobře hodnoceno odborníky na fitness a může vám poskytnout ideální výchozí bod při nakupování. Fitness Magazine doporučuje Avia A1433 pro kardio a další cvičení v posilovně, zatímco CBS News má rád Adidas Twentyfour7 Daya. Oba boty poskytují podporu, tlumení a stabilitu, kterou potřebujete pro tvrdý trénink.

Pokud máte problémy s nohama, měli byste vidět pedikér dříve, než si koupíte boty pro aerobní třídy. Pokud vaše nohy pronáší, otáčí se směrem dovnitř nebo se otáčí směrem ven, může být postranní pohyb v aerobiku s vysokým nárazem zvlášť riskantní, podle americké akademie podiatrické sportovní medicíny. Podiatrist vám může poskytnout vlastní ortopedickou stélku, která opraví tyto pohyby a snižuje potenciální bolest nebo nepohodlí.

Typy

Funkce

Doporučené boty

Varování