Kalorií spálilo dělat ruční stojany a kliky

Rukojeti a kliky spadají do kategorie vysoce intenzivní tréninkové odolnosti. V krátkém čase spálí velké množství kalorií. Ale pokud jde o užívání kalorií, tyto cvičení nelze udržovat po stejné časové období jako kardiovaskulární aktivity v ustáleném stavu. Počet kalorií vynaložených během cvičení, který se týká stojanů a knoflíků, může být přiblížen, avšak přesný celkový počet bude záviset na čase stráveném v postavení stojanu, počtu koleček a počtu odpočinku mezi sady. Jinými slovy, není pravděpodobné, že byste někdy odpověď věděli bez podrobného osobního experimentu.

Americká rada pro cvičení odhaduje, že 180 liber. Osoba může spálit slušný 164 kalorií během 20 minut “Weight Training (Intense)”, který zahrnuje ruční stojany a kliky. Pokud však výdaje na kalorií jsou vaším exkluzivním cílem, zvážit, že osoba stejné váhy by vynaložila 191 kalorií joggingem po dobu 20 minut a 313 kalorií díky intenzivnímu běhu rychlostí 8:30 min. Míle. Zvýšení kalorického výdaju na kardiovaskulární aktivitu je způsobeno tím, že srdeční frekvence zůstává zvýšená po celou dobu. Naopak, když se jedná o zátěžový výcvik – bez ohledu na to, jak intenzivní – budou nevyhnutelně obdoby odpočinku, kdy se kalorický výkon zpomalí.

Supersety jsou série cviků prováděných zpětně bez chvilky, dokud nejsou všechna cvičení dokončena. Obvody jsou obrovské supersety. Vytvořte supersety, které obsahují knoflíky a ruční stojany pro zvýšení intenzity vašeho tréninku. Pushups a ruční stojany se zaměřují na sílu a vytrvalost horní části těla. Zkuste tyto cvičení nahradit těmito cviky s vysokou intenzitou, jako jsou dřepy nebo mrtvý vzestup, abyste maximalizovali množství kalorií, které vynakládáte v jediné relaci. Omezte svoji celkovou dobu odpočinku a udržujte svou srdeční frekvenci zvýšenou, abyste mohli přiblížit kardiovaskulárním vlastnostem a vylepšit počet vypalovaných kalorií.

Pokud jste naposledy udělali stůl před třiceti lety v gymnastiku čtvrtého stupně, není to vhodné cvičení, abyste zahájili svůj výcvik v silné intenzivní tréninku. Bezpečnější volba, která podobně trénuje zbraně a deltoidy, je ramenní tisk. Pokud jste noví nebo hrdliví na knoflících, upravte je tím, že je děláte z ohnutých kolen.

Pokud máte rádi výcvik s vysokou intenzitou, ale chtějí se rozdělit, vezměte si v tělocvičně nebo v centru rekreace třídu výcvikového tábora. Intenzivní třídy, které jsou ovlivněny vojenskými bootovacími tábory, vás mohou vystavit čerstvým pohybům, které můžete začlenit do svých vlastních supersetů a obvodů. Třída zavazadlového prostoru vás může povzbudit, abyste se rychle pohybovali z jednoho cvičení do druhého a maximalizovali tak celkový výdaj kalorií pro vaše úsilí.

Odhadem kalorií

Supersety a obvody

Bezpečnost především

Uveďte své pushups do akce