Top 10 rybářských návnad

Pro začátečníky a zanícené rybáře, kteří loví šťuku, aby získali nejlepší záchvěv dne, je nutné mít správnou rybářskou návnadu. Ze všech dostupných lákavých rybářských návnad doporučuje 10 Pasha Lake Cabins a David Brown a James Hall Outdoor Life.

Nástrahy pro velké štiky

Jak Booyah Pikee, tak i Koppers Live Target Jointed Yellow Sting patří mezi 10 nejlepších, protože se mohou navíjet ve velké šťuce a postavit se proti obrovským, silným čelistům. Také Mepps Syclops a Daredevle Spoon mohou přilákat obrovskou trofejovou šťávu díky tvaru tvarované lžíce, který se snadno protahuje přes hluboké skvrny a led.

Lures s rychlostí

Cisco Kid Topper a Red & White Pike Fly jsou dva přízraky, které dělají seznam top-10, protože jsou oba ideální pro přitahování šťuky díky jejich torpédovému designu, což jim umožňuje cestovat vysokou rychlostí.

Lures, které vypadají jako skutečná návnada

Přívěsek na kudrnatý talíř Grub je jedním z deseti nejlepších nástrah, neboť je tak blízko k pravé návnadě, jak můžete získat. Také Spro vlasy Jig, Dahlberg Diver a Heddon Rattlin ‘Spook dělá top 10, protože oni mohou blázen šťuka s jejich replikace pohybů zvířat a rysů.