Nejlepší krémové krémy nebo gel pro zarudnutí

V červené? Obličejové zarudnutí může být dráždivým a rušivým problémem s kůží, ale existuje úleva. Zatímco lasery obecně nabízejí nejrychlejší a nejúčinnější řešení, existují některé silové krémy, které vám pomohou obnovit pleť a okamžitě vás dostanou z červené zóny.

Příčiny zčervenání obličeje

Zkusnění může být způsobeno několika faktory, včetně poškození sluncem, růžovka a alergií na kůži. Expozice ultrafialového záření zhoršuje rekonstrukci drobných křemenných křivek těsně pod povrchem pokožky, což může způsobit změnu barvy. Rosacea je chronický zánětlivý stav, který také způsobuje zarudnutí na nos a tváře, zatímco alergická reakce na vzorky, které obsahují chemické opalovací krémy, kosmetické konzervační látky a vonné látky, může být viníkem změny barvy doprovázeného odlupováním. V každém případě navštívte dermatologa, který správně diagnostikuje váš stav.

Léčba pro denní použití

Efektivní léky na snížení počtu červených očních víček zahrnují Aveeno Ultra-zklidňující denní hydratační krém SPF 15, “InStyle” Best Beauty Buy. Obsahuje feverfew, který zklidňuje podráždění pokožky a blotchiness. San Diego Dermatolog Dr. Benabio říká, že je důležité hledat produkty, které obsahují feverfew nebo lékořice, které mohou také působit proti zánětu. Další možností je Eucerin Redness Relief SPF 15, který byl zvolen jednou z nejlepších léčiv růžovky pro citlivou pleť, Podle časopisu InStyle Best Beauty Buys. Dermatolog z New Yorku Jeannette Graf také uznává kořen lékořice v tomto přípravku jako protizánětlivý prostředek, který může pokožku uklidnit. Toto bez vůně a bez oleje je dodáváno s dalším přínosem. Má jemný zelený odstín, který okamžitě pokryje zarudnutí. Oba léky Aveeno a Eucerin obsahují také opalovací krém, který je nezbytný pro zdravý režim kůže, aby se zabránilo budoucímu zčervenalosti a poškození kůže. Konečně Clarins Hydra Quench Cooling Cream-Gel je hybridní vzorec, který je navržen pro normální kombinaci Kůži nebo pro použití v horkém klimatu. Je to dobrá alternativa k výrobkům absorbujícím olej, které se mohou zachytit v záhybech kolem nosu, kde je kůže suchá, což způsobuje zarudnutí a podráždění, říká Dr. Jessica Wu, dermatolog a přispěvovatel InStyle.

Pro noc

Velmi doporučeným řešením pro noční mléko je Eucerin Redness Soothing Night Creme, další produkt obsahující lékořice. Eucerinový krém je také časopisem InStyle Best Beauty Buy, který dermatolog Karyn Grossman v New Yorku hodnotí pro citlivou pleť nejen kvůli uklidňujícím a hydratačním vlastnostem, ale také proto, že není příliš mastný.

Pro čištění

Stejně jako denní hydratační přípravek značky Aveeno Ultra-Calming Moisturizing Cream Cleanser obsahuje feverfew. Odborníci na kosmetiku na Oprah.com zdůrazňují Neutrogeninově bezolejové akné čištění zčervenání Uklidňující jemné křupání jako další čistící alternativu, která obsahuje jemný, uklidňující aloe a heřmánek společně s měkkými syntetickými mikrokuličkami, které odfiltrují nečistoty a vločky bez jakéhokoli přidání tvrdosti zvyšujícího zarudnutí. Také na jejich seznamu je Nia Rapid Exfoliating Serum, odlehčovací vzorek naplněný pichlavou hruškou a vrbovou kůrou, která pomalu a jemně uvolňuje a odstraňuje pleť mrtvých kožních buněk.