Nejlepší diety pro hubnutí nohou

Pokud se potýkáte s přírůstkem hmotnosti, máte podle agentury Spojených států pro zdraví a lidské služby něco společného s asi 68 procenty dospělých Američanů. Ztráta hmotnosti nohou zahrnuje pravidelné cvičení a úpravy zdravé výživy. Nejlepší stravy pro hubnutí nohou jsou potraviny, které mají nízký obsah kalorií a mají vysokou výživu.

Jíst správné množství kalorií pro váš věk, pohlaví a úroveň aktivity je důležité pro hubnutí nohou. Jíst příliš mnoho kalorií způsobuje, že tělo ukládá přebytek jako tuku, čímž zvyšuje hmotnost nohy. Obecně platí, že ženy potřebují méně kalorií než muži. Ženy ve věku od 19 do 30 let potřebují přibližně 2 000 až 2 200 kalorií denně s mírnou aktivitou, tvrdí American Heart Association. Muži tohoto věku potřebují 2 600 až 2 800 denních kalorií. Když dosáhnete věku 31 až 50 let, sníží se spotřeba kalorií. Muži tohoto věku potřebují pouze 2 400 až 2 600 kalorií a ženy potřebují 2 000 denních kalorií. Ženy starší 50 let potřebují 1800 kalorií a muži potřebují 2 200 až 2 400 kalorií.

Smažte nohy a spalte tuky zdravějšími potravinami. Například místo jídla vašeho oblíbeného vysokokalorického občerstvení jíst čerstvé ovoce nebo zeleninu. Tyto potraviny obsahují velké množství vlákniny, které vám zanechají pocit spokojenosti a potlačují chuť. Lehké zdroje bílkovin jsou také dobrou volbou, například kuřecí bílé maso bez kůže. Jezte nízkotučné mléčné výrobky, jako je jogurt, tvaroh a mléčné výrobky.

Některé potraviny spalují tuky, což snižuje tuk po celém těle, včetně nohou. Jezte losos alespoň dvakrát týdně. Toto jídlo obsahuje vysoké množství omega-3 mastných kyselin a činí váš metabolismus účinněji, podle magazínu “Fitness”. Také jíst potraviny bohaté na mononenasycené tuky. Zdá se, že toto jídlo zvyšuje bazální metabolickou rychlost, což podporuje ztrátu tuku. Mononenasycené tuky se nacházejí v potravinách, jako jsou avokádo, olivový olej a ořechy.

Pokud máte sladké nápoje, jako je soda nebo džus, snižte spotřebu. Můžete také smíchat půl šálku šťávy s poloviční šálkou vody, abyste snížili kalorie. Také vyvarujte se jídla s vysokým obsahem nasycených tuků, které přispívají ke zdravotním problémům. Namísto vyprážených jídel místo toho pečte nebo opečte olivový olej. Výsledkem těchto změn je snížení hmotnosti v nohách.

Počítání kalorií

Zdravé jídlo

Fat Burning Foods

Potraviny, které je třeba se vyhnout