Cvičení pro získání sexy pláži tělo

Získání sexy pláži tělo má kombinaci kardio tréninku a odporovou práci. Chcete-li získat štíhlé a tónované, aby vypadaly skvěle v bikinách, je také důležité, aby na vrcholu vašeho tréninku, jste jíst výživné, zdravé potraviny a pití hodně vody. Vaše strava bude mít velký vliv na vaše výsledky, jako vaše cvičení bude.

Kardio trénink je účinný způsob, jak zesílit vaše tělo a zbavit se jakéhokoli extra tuku, který jste mohli nahromadit v zimě. Jednou z nejlepších forem kardio je interní trénink: doba 20 až 60 sekund tvrdé práce, po níž následuje kratší doba odpočinku, pak se opakuje osmi až dvanáctkrát. Intervaly vyvolávají významnou odezvu na ztráty tuku tím, že signalizují vašim hormonům uvolnění uloženého tuku jako energie, která napomáhá paliva vaší činnosti, namísto čerpání energie ve vašem krevním řečišti. Sprinting je jednoduchý a populární typ intervalového tréninku, který lze provést kdekoli, kde máte nějaký otevřený prostor. Pro dosažení nejlepších výsledků proveďte dva až tři intervaly za týden.

Trénink odolnosti je také vysoce účinný pro vytvoření tónovaného a definovaného těla na pláži. Po provedení programu pouze s tělesnou hmotností nebo programu výcviku na váze můžete očekávat nárůst ztrát tuku a zlepšení vzhledu svalové definice. Trénink odolnosti zvyšuje chudou svalovou hmotu a je účinný pro utahování těla. Cvičení na tělesnou hmotnost, se kterými se můžete soustředit, zahrnují vzdušné dřepy, lunges, skoky boxů, kliky, tricepové poklesy, ruské zvraty, prkna a hyperextenze. Silné cviky, na něž se soustřeďuje, zahrnují dřepy, mrtvé pohyby, lunges, lýtkové lýtky, hrudní lisy, ramenní lisy, postranní vzestupy, bicepsové kudrlinky, tlačné tricepsové lisy a ohnuté nad řadami.

Cirkulační výcvik je jedním z nejúčinnějších a nejjednodušších způsobů výcviku. Vyberte si šest až osm cvičení a rozhodněte, kolik opakování budete dělat z každého. Pak se cvičení postupně pořadí třikrát až pětkrát. Dostaňte se na každé kolo a snažte se překonat čas na každém kole. To vám pomůže udržet si odhodlanost a také zabraňuje tomu, aby vaše cvičení byly dlouhé a vyčerpány z nedostatku zaměření.

Cvičení AMRAP se díky použití v CrossFit stávají stále oblíbenějšími. AMRAP znamená “co možná nejvíce kol.” Podobně jako u okruhu vybíráte cvičení, ale místo toho, abyste vybrali kolik kol vám uděláte, nastavíte si časový limit – řekněme 20 nebo 30 minut. Poté v tomto časovém rámci provedete co nejvíce kol v sekvenci cvičení. AMRAPs jsou zábavný způsob, jak trénovat, zvláště s přáteli, protože povzbuzují konkurenci a tlačí na to, abyste pracovali lépe, než byste mohli jinak.

Vše začíná s kardio

Získejte odolnost vůči tónu

Život na okruhu

Sexy se službou AMRAP