Nejlepší stropní brašny, které jsou umístěny na stropě

Pokud máte zájem pracovat na zádech, ramenou a hrudníkem, vytahovací prvek je skvělým doplňkem k domácí tělocvičně. Stropní lišty jsou lepší než tyče namontované na dveřích nebo na stěnu, protože umožňují více prostoru pro cvičení. Stropní lišta umožňuje prostor pro přetahování, houbnutí kyčlí a zkroucení nohou – pohyby, které jsou obtížné s tyčemi namontovanými na dveře a na stěnu.

Kromě základní lišty jsou některé tyče opatřeny dalšími rukojetími, které umožňují mnoho různých ručních poloh nebo rukojetí. Pěna pokrývající přímku a rukojeti přináší pohodlí a pohyblivé rukojeti činí lištu univerzálnější. Podívejte se na bar, který má minimálně 10 centimetrů od stropu, takže budete schopni vytáhnout hlavu přes celou tyč. Pokud máte vysoký strop, podívejte se na tyč, která se rozprostírá 15 centimetrů od stropu. Většina prutů je vyrobena pro stropy o délce 8 stop. Pokud je váš strop vyšší, možná budete potřebovat krok nebo cvičení na přístup k baru.

Se stropní brašnou jsou klíčová trvanlivost a pevnost. Studbarpullup.com prodává velmi robustní bar. Stud Bar je vyroben ze svařované 14 gauge oceli s trojúhelníkovými výztuhami pro větší pevnost. Má 600 liber. Kapacita, takže i když vážíte 350 liber. A držte 50 liber. Váhy mezi nohama, stále nemáte co dělat starosti. Stud Bar je dodáván ve třech délkách, aby vyhovoval různým výškám stropu a jeho šířka 48 palců umožňuje široký úchop. Několik nadšenců Crossfitu dává tomuto baru vysoké hodnocení. Stud Bar prodává za 139 dolarů a zahrnuje záruku na celý život.

Glaser Ultimate Strop Mount Bar od Easy Effort je jeho bestsellerem. Tato lišta má pevné, rukojeti s širokým úchytem a další sadu úchytů, které lze nastavit o 360 stupňů na libovolnou pozici. Střed tyče a rukojeti jsou překryty pohodlnou pěnou. Celková šířka je 45 palců a maximální hmotnost je 375 liber. Tento bar prodává za 119,95 dolarů na adrese easychin.com. Několik modelů je k dispozici s delšími montážními lištami pro vysoké stropy.

Pokud máte na stropě vystavené trámy, zvažte TDS klepnutím na horní lištu ramínek. Za pouhých 21 dolarů získal tento 48-palcový přímý prut pětihvězdičkový rating od kupujících na Amazon.com pro jeho jednoduchý, ale vysoce funkční design. Za 29 dolarů si můžete zakoupit tyč s úhlovými úchytkami s širokým úchytem. Za dalších 19 dolarů získáte řadu neutrálních rukojeti, které se připojí k liště. Ceny jsou v lednu 2011.

Instalace stropní brašny je vážným obchodem. Nejlepší je najmout zhotovitele, který by tuto práci vykonal. Pokud to uděláte sami, ujistěte se, že kotvu ukotvíte na knoflíky nebo nosníky stropu. Stejně jako u každého nového cvičebního režimu, ještě před začátkem získáte souhlas s lékařem.

Funkce, které hledáte

Stud Bar

Glaser Ultimate Stropní montážní lišta

TDS je držák na horní hranu

Správná instalace