Nejlepší lyžařské helmy pro děti

Létání na lyžích je vzrušující zážitek, ale může to být i nebezpečné, zvláště pro děti. Chcete-li děti udržet v bezpečí na svazích, učit je pravidla svahů a poskytnout jim nejlepší ochranné prostředky. Podle LidsOnKids.org nejlépe přilby snižují šance na zranění hlavy při lyžování o 30 až 50 procent. Bezpečnostní přilby pro lyžaře jsou také určeny pro snowboardisty.

Noggin Safety

Nejlepší helmy pro děti a všechny ostatní jsou certifikovány Americkou společností pro testování a materiály nebo nadací Snell Memorial Foundation. Standardy Snell jsou nejpřísnější, takže pokud jde o bezpečnost, nejlépe je certifikovaná přilba Snell. Jak vysvětluje LidsOnKids, helma nemusí chránit vaše dítě před zraněním, pokud je lyžuje jako maniak a narazí do stromu. Ale přilba může znamenat rozdíl mezi malým a závažným zraněním. A při pomalejších rychlostech mohou přilby zcela zabránit zranění.

Plné nebo poloviny Shells

Nejlepší typy lyžařských přileb pro děti jsou plné a polokruhové. Podle Ski.com oba nabízejí vynikající ochranu. Plné skořápky nabízejí přes uši celou skořápku, poloviny skořápky používají měkký odnímatelný kus přes uši. Mnoho dětí jako poloviční mušle – můžete odstranit náušníky, abyste získali větrání přes helmu. Nicméně, pokud vaše děti jsou konkurenční lyžaři nebo snowboardisté, nejlepší helma je plná skořápka, která jim dává trochu větší ochranu a někdy přichází s přílohou pro bradu stráž.

Vhodný pro hory

Aby se zajistila maximální ochrana před lyžařskou přilbou, je nutná správná montáž. Nejlepší helmy pro děti se pohodlně zapadají, uprostřed mezi čelem a vlasovou čárou uprostřed čela. Vzhledem k tomu, že rozměry mezi značkami nejsou vždy jednotné, nejlepší způsob, jak získat správnou přilbu, je přenést vaše dítě do lyžařského nebo sportovního obchodu, aby bylo možné měřit a správně nasadit.

Nevyřízněte rohy

Podle společnosti Skis.com jsou nejlepší přilby “navrženy tak, aby měly jediný významný dopad.” Nicméně, jakmile k tomu dojde, je čas koupit novou přilbu. Srážka může přerušit vnější plášť nebo vnitřní pěnové tlumení nejlepších přilby, které jsou záměrně navrženy k prasknutí, aby absorbovaly energii a snížily náraz do hlavy a mozku. Takže nejlepší helmy nemusí trvat nejdelší.