Jaká je stávka zóny v malém ligovém baseballu?

To je na úrovni Little League baseballu, že se hráči skutečně začínají dozvědět o stávkové zóně. Před vstupem do Little League, která je pro mládež ve věku 9 až 12 let, se hráči obvykle účastní ligy, ve kterých stroj nebo trenér provádí pitching. Definice stíhací zóny pro Little League Baseball je upravená verze definice v oficiálních basebalových pravidlech, která řídí Major League Baseball.

V Little League Baseball, jako ve všech úrovních hry, stávka zóna definuje přesnou oblast, do které džbán musí dodat míč, aby to bylo úder. Pokud se baseball nedostane do oblasti definované jako zóna stávky a těsto se nehoupne k míči, rozhodčí by měl hřiště vyhlásit míč.

První podmínkou pro stanovení zóny stávky pro Little League Baseball je, že míč musí projít přes domácí desku. Tato podmínka není pro Little League Baseball jedinečná – je součástí definice stíhací zóny na všech úrovních hry. Zbývající části definice určují horní a spodní hranici plochy nad domácí tabulí, skrze kterou musí míč projít.

Horní hranice stávky pro Little League Baseball je oblast podpaží. Jedná se o změnu definice v oficiálních pravidlech baseballu, která definuje horní hranici ve střední části mezi horní částí uniformního kalhotek a horním okrajem ramen. Dolní hranice zóny Little League Strike je stejná, jak je definována v oficiálních pravidlech baseballu: je to dutina, která je těsně pod tělem kolébky.

Přestože pravidla jasně definují hranice stávkové zóny, aktuální oblast zóny se mění podle postoje těsta. Rozhodčí musí určit situační zónu založenou na postoji těsta, když je připraven houpat na míč. Těsto může způsobit, že úderová zóna je menší a obtížnější pro džbán, pokud se ohne koleny a hunkery dolů, když se připravuje na to, aby zasáhl míč. Stíhací zóna se stává velmi důležitá na úrovni Malé ligy, protože mladí hráči začínají učit a praktikovat takové techniky.

Definice

Úvahy

Horní a spodní hranice

Batterův postoj