Nejlepší spodní prádlo pro golf

Pohodlný den na golfovém hřišti vyžaduje oblečení určené pro pohyb, komfort a výkon. Při přípravě na den na hřišti nezapomeňte na jeden z nejdůležitějších kusů šatníku: spodní prádlo. Nejlepší spodní prádlo pro golf jsou ty, které si nevšimnete, takže se můžete soustředit na tee box.

Výběr spodního prádla pro golf

Vzhledem k tomu, že golf se často hraje za horkých a vlhkých podmínek, je důležité vybrat spodní prádlo, které je prodyšné a rychlé, aby vás udrželo v pohodě a pohodlí po dlouhém kole. Vyberte spodní prádlo, které je také rychleschnoucí, s širokým, silným elastickým páskem pro větší podporu a mobilitu. Golf vyžaduje širokou škálu pohybů a vaše spodní prádlo musí být navrženo tak, aby se vaše tělo mohlo volně pohybovat přes houpačku, při chůzi nebo při krčení, aby se vyrovnalo putt.

Populární typy spodního prádla pro golf

Ať už nosí boxery nebo kalhotky, několik značek prodává spodní prádlo speciálně pro sportovní výkon. Ve srovnání s normálním prádlem používají tyto typy lehký a pružný materiál, který rychle schnou a odvádí vlhkost od pokožky. Nylon, polyester a spandex jsou pružnější než bavlna a zůstanou suché, když se potíte.

Golfové spodní prádlo a stavba

Ideální konstrukce pro spodní prádlo pro golf nabízí odvzdušňovací pás a atletický pocit, sotva znatelný i přes širokou škálu pohybu. Najděte pár, který je lehký a prodyšný, ale dostatečně odolný, aby se nenosil ani neotřel. Volné nitky nebo nepřesné stehy zabraňují pohodlí a trvanlivost. Muži by měli hledat spodní prádlo se speciálně navrženým pouzdrem, aby podpořily svůj obal, a to pro méně omezující pohyb a podporu přes houpačku. Síť z mikrovláken zvyšuje proudění vzduchu a flexibilní materiál je nezbytným předpokladem. U žen platí tyto stejné pokyny: spodní prádlo snižuje pohodlí a bavlněný materiál není tak pružný jako spandex. Podívejte se na něco s širokým pasem a více pokrytí než každodenní pár.

Oblíbené Golfové spodní prádlo Design

Pro ty, kteří dávají přednost atletickému vzhledu, je k dispozici mnoho návrhů, které kombinují sportovní a vážné. Pokud na horkém dni nosíte světlý, tenký materiál, noste světlejší barvu spodního prádla, abyste předešli viditelnosti. Pro ty, kteří hledají něco zábavnější, se v golfovém módu stávají normou jasné grafické výtisky a vzory, takže se nebojte se zbavovat více neutrálních barevných palet. Jen nezapomeňte, že byste se sami mohli ukázat, jestli míč skončí v rybníku.