Nejlepší ohio stanové kempy

Pro některé, kempování v RV právě není kempování. Pokud chcete kabelovou televizi, bezdrátový internet a veškeré moderní komforty, najdete tu spoustu kempů, které je mají, ale Buckeye State má také svůj spravedlivý podíl na odlehlém stanovém kempu. Od břehu jezera Erie po kopce jižního Ohia jsou k dispozici řada příležitostí pro táborníky, kteří potřebují jen trochu víc než jen tiché místo, kde se stanou.

Severovýchod Ohio: Kout na jezeře

Asi 300 kilometrů od pobřeží jezera Erie tvoří severní hranici Ohio a najdete tu spoustu míst k táboření po celé délce. Jedním z nejlepších je Kelleys Island State Park, který poskytuje více než 100 kempingů včetně 45 neelektrických stanov stanů. Tento park o rozloze 677 akrů se nachází na odlehlém ostrově severně od města Sandusky a zahrnuje plavání, rampy lodí a přístup na ryby. Campgrounds zahrnuje většinu zařízení typických pro Ohio State Park, včetně pitné vody, táborák prsteny, piknikové stoly, moderní toalety a sprchy. Nedaleký státní park South Bass Island má 120 primitivních kempů a Ženevský státní park má několik primitivních stanových stanic spolu s velkým elektrickým kempem, který je otevřen jak pro stany, tak pro RV. Rezervace je k dispozici telefonicky nebo prostřednictvím webových stránek Ohio State Parks.

Severozápadní Ohio: Tiché útěky

Severozápadní Ohio je plochá, převážně venkovská krajina dotovaná jezery a nádrží. Několik z těchto jezer je přístupné prostřednictvím státních parků a Lake Loramie State Park je obzvláště lákavá destinace pro stanové táborníky. Většina 175 kempů v parku je elektrická a v letních měsících rychle zaplní RV, ale na poloostrově u jezera je vyčleněn malý soukromý stanový kemp. Přímo u vody jsou stanové plochy dostatečně blízko hlavnímu kempu pro snadný přístup do toalety a sprchy. K dispozici jsou plavby lodí, turistické stezky, místa na piknik, přístup k rybolovu a plavecký přístup. Další možnosti stanového tábora v regionu zahrnují státní park Kiser Lake, který má výhled na stejnojmenné jezero a parku Wolf Creek County podél řeky Sandusky.

Jihozápadní Ohio: městská oáza

Oblast Daytonu a Cincinnati v jihozápadním Ohiu je domovem systému Five Rivers MetroParks, který zahrnuje více než tucet parků. Sedm z nich nabízí kempování a stanové táborníky mají zvláštní zájem o Germantown a Twin Creek MetroParks. Tyto dva parky – asi 20 minut západně od Daytonu – jsou propojeny 43 mílí Twin Valley Trail. Kromě stanových kempů v obou parcích jsou na trase roztroušeny četné zákulisní kempy, které poskytují místo pro batůžkáře, aby se přes noc staly stanem. Ubytování je primitivnější než většina státních parků. V některých oblastech jsou k dispozici toalety a pitná voda, ale většina míst v zátoce nemá k dispozici ani základní vybavení. Kempování je zdarma, ale týden předem musíte získat povolení kempování. Informace o rezervaci a povolení jsou k dispozici na internetových stránkách Five Rivers MetroParks.

Jihovýchodní Ohio: Hocking Hills dobrodružství

Oblast Hocking Hills jihovýchodního Ohia je jednou z nejvíce divokých a malebných oblastí ve státě. Známé pro husté lesy, točité potoky, drsné turistické stezky a lesklé jezery, tato oblast zahrnuje také desítky kempů. Nadšenci stanů mají spoustu možností. Státní park Hocking Hills nabízí malé primitivní kempink oddělený od hlavního elektrického kempu a nedaleký národní park Lake Hope má více než 140 neelektrických míst i primitivní skupinu kempu. Můžete také prozkoumat celou řadu možností kempování v Wayne National Forest. Primitivní tábory v lese, jako je tábor Burr Oak Cove Campground, poskytují místa pro výlet a výlet s omezeným komfortem. Backcountry stanové kempování je povoleno také ve většině národních lesů. Další podrobnosti jsou k dispozici na webu služby USDA Forest Service.