Nejjednodušší způsob, jak měřit uši

Měření je proces protažení piercingu pro uložení větších šperků. Nejvíce piercing ucha se provádí na 18 nebo 20 gauge, který je velmi malý, ale lalůčky mohou být roztaženy na 3 palce v průměru nebo více. Zatímco je možné použít skalpel nebo dermální děrovku k ušnímu uší na velký obrys hned, profesionální piercers často doporučují propíchnout jehlou o průměru 4 nebo 6 a pomalu protahovat propichování na požadovaný obrys. Navštivte piercer certifikovaný Asociací profesionálních piercerů, abyste zajistili, že propíchnutí a protahování jsou správně provedené.

Odstraňte své současné šperky a vyčistěte ušní laloky jodem nebo chirurgickým drhnutím na sterilní gázové podložce. Váš piercer může používat chirurgický kartáč jako dezinfekční a mazací prostředek, což je normální a přijatelné. Jemně masíte lalůčky při čištění.

Namažte kužel z nerezavějící oceli s hrotem velikosti vašeho aktuálního piercingu a koncem, který je velikost, kterou chcete roztahovat. Pokud byly laloky vyčištěny jódem, použijte mazadlo na bázi vody.

Vložte malý konec promazaného kužele do aktuálního, uzdraveného propíchnutí. Zhluboka se nadechněte a vydechněte. Po vydechování propichovač posouvá kužel a dokončí úsek.

Držte větší, autoklávově sterilizované šperky na konci kuželu. Při vytlačení vytlačte šperky.

Péče o své protažené piercing stejně jako ty nové. Jednou denně promíchejte roztok 1/8 čajové lžičky ne-jodované mořské soli s 1 šálkem teplé vody. Nalijte roztok do dvou nepoužívaných jednorázových kelímků a namočte každou ušní láhev po dobu 15 minut a ponechte šperky. Potom vypláchněte laloky nezředěným antimikrobiálním mýdlem.

Protahujte s kuželem nejvýše jednou za šest měsíců. Pamatujte, že pomalý je klíč.

Zatlačte teflonovou pásku, když se vaše ušní lalůčky protáhnou za dostupné velikosti kužele. Jednou zalepte pásku, znovu zasuňte zátky a počkejte několik dní, než je znovu zabalíte. Jednoduše natažte jeden zábal, dokud vaše piercingy nejsou požadované velikosti.