Bezpečnost 7denního celkového těla organismu čistí

GNC nebo General Nutrition Centers, je jedním z největších světových prodejen výživy a doplňků. S odhodláním “Living Well” GNC nabízí celou řadu výživových produktů včetně vitamínů, bylin, sportovní výživy, produktů pro snížení tělesné hmotnosti a produktů pro čištění těla. Systém Total Body Cleanse od GNC obsahuje specifickou směs přísad, ale některé složky mohou vyvolat bezpečnostní obavy.

Funkce

Navzdory výzkumu a vývoji za každým produktem GNC, včetně celočíselného čištění, stále existují bezpečnostní obavy ohledně zamýšlené funkce a složek. Systém Total Body Cleanse je navržen tak, aby podporoval trávicí systém tím, že zlepšuje cirkulaci krve a čistí játra a tlustého střeva. Před použitím přípravku Total Body Cleanse se poraďte s lékařem, abyste zabránili negativním účinkům jednotlivých složek.

Časové okno

Total Body Cleanse je určen pro sedmidenní časový rámec. Samostatné vzorce v soupravě obsahují gastro recepturu, čistící přípravek, krevní oběh, čisticí prostředek na játra, vzorek ledvin, směs enzymů, vlákninu, prebiotikum a probiotikum, které se musí spotřebovat každý den během sedmi dnů. Užívání ranní a večerní výživy bez přečtení doplňkových pokynů by mohlo vést k předávkování specifické přísady nebo sníženým výsledkům.

Funkce

Každá fáze čistícího systému obsahuje specifickou sadu vlastností. První fáze zahrnuje například bylinné extrakty, aminokyseliny a antioxidanty, které jsou určeny k zahájení procesu čištění. Druhá fáze obsahuje přírodní akáciové vlákno, které odstraňuje toxiny z trávicího traktu, zatímco třetí fáze obsahuje důležité vitamíny, minerály a trávicí enzymy, které podporují zdravé střevní pohyby. Každá funkce má však potenciál produkovat negativní vedlejší účinky. Potenciální vedlejší účinky zahrnují alergické reakce na přísady, omezené výsledky a zvýšení počtu střevních pohybů.

Úložný prostor

Po otevření čistícího systému doporučuje společnost GNC, aby byla skladována na chladném, suchém místě s teplotou 59 až 86 stupňů Celsia. Chladnička nebo jiné chladné místo stačí k tomu, aby se zabránilo zkažení systému čištění. Vždy udržujte totální vyčištění těla mimo dosah dětí.

Úvahy

Zatímco přísady do čistícího prostředku Total Body nejsou prosté umělých příchutí a přísad spolu s potenciálními potravinovými alergeny, jako jsou sója, mléčné výrobky, pšenice, lepek a kvasnice, může systém čištění ještě obsahovat další potravinové alergeny. Konzultování se svým lékařem může pomoci identifikovat tyto potenciální obavy týkající se bezpečnosti. Společnost GNC doporučuje přerušit užívání přípravku Total Body Cleanse dva týdny před operací.