Trifála v těhotenství

Byliny a holistické léky používají lidé po staletí pro mnoho různých problémů. Triphala je rostlina, která má mnoho výhod. Existují však některé bylinky, které by určité skupiny lidí neměly používat, navzdory možným přínosům používání těchto bylin. Triphala patří do této skupiny, takže se ujistěte, že před tím, než ji použijete, promluvte s lékařem o triphale.

Triphala

Triphala je bylina nalezená v Indii mnoho. Slovo triphala doslovně přechází na “tři ovoce”. Tato bylina je známá jako projímadlo a lék na řadu dalších podmínek. V Indii je dokonce populární výrok o údajných výhodách triphaly: “Žádná matka? Nebojte se, pokud máte triphala.

Výhody

Triphala se říká, že detoxikuje a čistí tlustého střeva. Tento holistický přípravek je říkán také k filtrování krve. Triphala je také věřil, že eliminuje toxiny v játrech. Tato ayurvédská bylina byla také známá díky vysokým hladinám vitamínu C, které jsou dobře známé v boji proti infekcím. Triphala se také používá jako ztuhlý a antispasmodický. Studie z triphaly ukázala, že může být dokonce přínosem pro pacienty s rakovinou.

Triphala a těhotenství

Přípravek Triphala by neměl být užíván během těhotenství z důvodu možných rizik pro plod. Triphala stimuluje trávicí systém a přemýšlí, že také stimuluje dítě. Nejen, že se dítě stane aktivnějším, ale může se také zvýšit srdeční tep dítěte při užívání tohoto druhu bylinného prostředku. Nejlepší je poradit se s porodníkem ohledně nejlepších léků na léčbu trávicích nepravidelností během těhotenství.

Triphala a potrat

Triphala je také známá způsobit ženy mít potraty. Toto bylo říkáno být způsoben pohybem tlačí dolů, že triphala příčiny. Konkrétněji se říká, že je způsobena proudící energií dolů. Dalším důvodem, proč se domníváme, že triphala vyvolává potraty, je, že může způsobit svalové kontrakce. To může nakonec vést k smrti dělohy a způsobuje trauma během těhotenství.

Triphala a kojení

Pokud se snažíte otěhotnět nebo kojíte, je třeba se vyvarovat vzniku triphaly, neboť je známo, že bylinné vlastnosti procházely dětem prostřednictvím mateřského mléka. Pokud byste chtěli používat tento bylinný přípravek při ošetřování, měli byste nejdříve konzultovat svého lékaře. To vám umožní rozhodnout, zda přínosy převažují nad riziky.