Ty nejlépe ochutnávané tyčinky ze syrovátkových proteinů

Pokud si myslíte, že tyčinky ze syrovátkových proteinů nevyhnutelně ochucují vápno a hrubé, přemýšlejte znovu. Několik nejlepších tyčinek na bázi syrovátky, které jsou na trhu, poskytuje nejen dávku bílkovin, ale i chutnou lahodnou dobrotu. Stravovací tyčinky, které obsahují syrovátkový protein, mohou pomoci sportovcům, kulturistům a nadšencům fitness tím, že poskytují odvětvové řetězové aminokyseliny, které podporují řízení hmotnosti, růst svalové hmoty a ztráty tuku, vysvětluje McKinley Health Center na Illinois University Urbana-Champaign.

Solo Protein Bar

Před tím, než udeří do posilovny intenzivní záchvat cvičení, časopis “Zdraví” doporučuje konzumovat proteinový bar SoLo. Časopis přezkoumal několik bílkovinných bary, které se zabývaly přísadami, cenami a chutí, a poznamenává, že produkty společnosti Solo obsahují optimální rovnováhu bílkovin a sacharidů pro “trvalé uvolňování energie”. Pěvátkové příchutě společnosti, včetně mátového baru a čokolády, využívají svou proprietární proteinovou směs, která se skládá ze syrovátkového proteinového izolátu, koncentrátu syrovátkové bílkoviny a bílkoviny na bázi sóji v rozmezí 11 g na bar.

Nejvyšší bílkovina s obsahem karbidu

Když zjistíte, že obchod s potravinami uspokojí váš sladký zub, časopis “Men’s Fitness” naznačuje proteinový bar Supreme Protein jako chutnou alternativu k bonbónům. Společnost nabízí sedm příchutí, včetně čokoládového karamelu a krému cookies n. Plná velikost 96 g verze každé chuti obsahuje 30 g společnosti Supreme Protein blend, vyrobené ze syrovátkových bílkovinových izolátů, koncentrát syrovátkových bílkovin a mléčných bílkovinových izolátů plus více syrovátkových bílkovin v čokoládových nátěrech, kde je to možné.

Luna Protein čokoládové arašídové máslo

Zdraví “s názvem Luna čokoládový bar, který je jedním z nejlepších energetických barů na trhu a uvádí, že” neměl chuť na energii “. To může být kvůli kakaovému krytu, který obklopuje středisko nugátů – Tradiční kandysový bar. 12 g bílkoviny Luna bar pochází ze sójového bílkovinového izolátu a koncentrátu syrovátkového proteinu.

Promax 70 Bar

Bar 70 od společnosti Promax vyhrál časopis Gear of the Day od editorů časopisu “Bicycling”, který miloval svůj nízkokalorický počet a chválil jeho chutě, mezi něž patří čokoládová omáčka a čokoláda arašídového másla. Jeho 18 g bílkovin pochází z proprietární směsi proteinů Promax vyrobené ze sójových bílkovin a koncentrátu syrovátkového proteinu.