Nejlépe hodnocené lední hokejové brusle

Hokejové brusle jsou vaše nejdůležitější investice, pokud jde o hraní tohoto rychlého a vysoce oktanového sportu. Vyrobeny z kůže a syntetického materiálu, vrchní brusle vyrábí Reebok, Easton, Graf, CCM a Bauer. Kromě kvality brusle je to velmi důležité a brusle by měly být pohodlné a pohodlné.

Čerpadlo Reebok

Reebok nabízí 20K Pumper brusle s čerpadlem, které eliminuje přebytečný vzduch v botě a přizpůsobí se vašim nohám. Skate má pružnou zadní šlachu pro větší mobilitu.

Easton Mako

Ice Hockey skate Easton Mako je vysoce kvalitní brusle, které má odvod vlhkosti, aby nohy hráčů byly suché a pohodlné. Tyto brusle jsou dostatečně flexibilní, aby mohly nabídnout kompletní proces uchycení prstů.

Graf brusle

Graf Supra a řada Ultra nosí řada profesionálních hokejistů, včetně David Booth, Dennis Wideman. Graf je nejvyšší hokejový brusle NHL úředníků, nosí ve finále Stanley Cupu

CCM brusle

CCM U +12 a CCM RBZ jsou dvě vysoce kvalitní, lehké brusle, které mohou být tvarovány za tepla pro vynikající uchycení.

Bauer brusle

Horní hokejové brusle značky Bauer jsou linie Vapor, Nexus a Supreme. Tyto brusle jsou velmi lehké a nabízejí rychlost, výkon, flexibilitu a vynikající podporu kotníku.