Nejlepší způsob, jak se dostat do tvaru doma

Fitness se nemusí odehrávat v posilovně nebo na hřišti. Místo toho můžete vytvořit domácí cvičení, které zdůrazňuje budování svalů, aby spalovaly tuky rychleji. Pomocí ručních vah nebo předmětů pro domácnost, jako jsou polévky, můžete vytvořit odolnost proti vytváření svalů. Vše, co potřebujete, je dost místa k pohybu. Plánujte tři až pět cvičení týdně doma, abyste získali nejlepší výhody.

Zahřejte pět až deset minut lehkým joggingem nebo chůzí na místě. Tímto způsobem uvolníte a zahřejete svaly, čímž snížíte riziko zranění.

Vytvoření stanic ve vašem domově provádí intervalové tréninky, které se střídají mezi kardiovaskulárním a svalovým tónováním, podle The Stretching Institute. Cirkulační trénink zahrnuje přijetí rychlého tempa. To kladie důraz na tělo, které vám pomůže dostat se do tvaru. Vytvořte prostor pro push-up, squat, sit-up a výpady.

Začněte s push-ups, ať už se mění na kolena nebo plný push-up, vyplňte tolik, kolik můžete za 30 sekund. Odpočiňte 30 vteřin a pak jogujte na místě, proveďte skákací zvedáky nebo tanec na hudbu pro kardiovaskulární cvičení po dobu jedné minuty, podle Fit Watch.

Proveďte co nejvíce dřepů během 30 sekund. Můžete držet ruční závaží, zatímco dřepy nebo dokonce těžké zeleninové nebo polévky konzervy přidat odolnost. Ujistěte se, že vás držíte zpátky rovně, abyste mohli praktikovat správnou formu. Odpočiňte po dobu 30 sekund a poté po dobu jedné minuty proveďte kardiovaskulární cvičení.

Provádějte sit-up nebo jiné cvičení v břiše, např. Jízdní kola nebo pánevní plachty, abyste pracovali na dolních břichoch po dobu 30 sekund. Odpočiňte po dobu 30 sekund a poté proveďte další minutový kardiovaskulární interval.

Provádějte chůze nebo stacionární lunges po dobu 30 sekund. V průběhu cvičení můžete použít ruční závaží nebo jednoduše využít přirozený odpor těla. Lunges představují jeden z nejlepších způsobů, jak zvlhčit stehna a hýždě doma, podle Weight Loss For All.

Odpočiňte po dobu 30 sekund a opakujte, jelikož jste schopni pracovat až na tři plné okruhy. Když jste dokončili svůj obvod, přiveďte svou srdeční frekvenci dolů tím, že budete vycházet na místě a roztahovat svaly, které jste právě pracovali po dobu tří až pěti minut.